Reference

Petr P.

"Cvičím přes 25 let a pokud mě něco nepřestává bolet, nastupuje fyzioterapie. U Jany Rybářové jsem byl po třetí a vždy s úspěchem. Před pár měsíci, když mi doktor naordinoval klid a natržené svaly a já nemohl používat prsty na ruce. Za hodinu jsem odcházel, ruka o 70% lepší. Natržené svaly to nebyly...Před nedávnem s krkem/lopatkou, kde se po zásahu Jany Rybářové krk s lopatkou vrátily skoro do normálu. Je vždy milá a je vidět, že ji zajímá co Vás bolí a opravdu se snaží najít problém. Za mě veliká spokojenost. PS: Jako bonus si můžete vybrat různobarevné tejpy jako dítě lízátko u doktora .o) "

Kateřina N.

"Skvělá celostní péče. Po porodu jsem trpěla nesnesitelnými bolestmi zad, od kterých mi dokázala pomoci až rehabilitace u Jany Rybářové. Díky."

niky

Nikol P.

"Využívám služeb Mgr. Jany Rybářové už více než 10 let a jsem velmi spokojená."

Martin

Martin S.

"Na Janě Rybářové je pro mne fascinující její schopnost velkého vhledu a to nejen do těla. Poprvé jsem si jen lehl na lehátko a za 3s, během kterých rychlým pohmatem projela celé tělo, poznala, že jsem měl před lety operované koleno. Také ono velké množství praxí a všemožných kurzů a školení, kterými prošla, ukazuje, jak je její záběr komplexní a hluboký. Doporučuji všem, kteří chtějí odstranit příčinu svých obtíží."