Kinesio tejping

RR Centrum Polabí nabízí tuto moderní formu fyzioterapie, která využívá specializovanou pásku ke zlepšení tělesných funkcí a zmírnění bolesti. Naši zkušení terapeuti používají holistický přístup, který se zabývá příčinou pacientova problému, nikoli pouze symptomy.

Během těchto individuálních terapií naši odborníci posoudí specifické potřeby každého pacienta a vytvoří individuální léčebný plán.  Následné použití této metody vám pomůže zlepšit pohyb, snížit bolest a zvýšit celkovou výkonnost.

kinesio tejping

Tato metoda je neinvazivní, šetrný přístup, který lze použít k léčbě široké škály stavů, od sportovních zranění až po chronickou bolest. Používaná páska má jedinečný design, který napodobuje elasticitu lidské kůže. Umožňuje tak plný rozsah pohybu a zároveň poskytuje podporu postižené oblasti.

V RR Centrum Polabí věříme, že Kinesio tejping je cenným doplňkem tradiční fyzioterapie, protože poskytuje další vrstvu podpory a může urychlit proces hojení. 

Závěrem lze říci, že Kinesio tejping je bezpečné, účinné a inovativní řešení pro ty, kteří usilují o zlepšení svého zdraví a pohody. Díky individuálnímu přístupu a podpůrnému prostředí se vám dostane zasloužené péče.

Objednejte se na tuto moderní metodu v RR Centru Polabí a udělejte první krok ke spokojenějšímu a zdravějšímu životu ještě dnes.
Nebo vás více oslovuje některá z dalších individuálních či skupinových fyzioterapií? Pokud ale spíše hledáte uvolnění těla a relaxaci skrze klasické masáže nebo baňkování, jste tu též správně. Zde se můžete podívat na vše, co vám nabízíme.