Baňkování

Baňková masáž je léčebné řešení fyzických a psychických bolestí. Jedná se o tradiční terapii, která se již po staletí používá ke zmírnění různých tělesných a duševních potíží. Tato terapie spočívá v přikládání malých pohárků na kůži a vytvoření podtlaku, který vytváří sání a podporuje hojení. Sání, které baňky vytvářejí, pomáhá zvýšit průtok krve, uvolnit napětí a zmírnit bolesti. Výsledkem je relaxace jak na těle tak na duši.

V RR Centrum Polabí prošli naši profesionální a zkušení fyzioterapeuti rozsáhlým školením v technikách baňkové masáže, což jim umožňuje poskytovat svým klientům tu nejlepší možnou péči.

Tato terapie je velmi doporučována lidem, kteří trpí bolestmi pohybového aparátu, artritidou, bolestmi hlavy, a dokonce i úzkostmi a depresemi. Baňková masáž může pomoci uvolnit zatuhlé svaly, zlepšit pohyblivost a zmírnit bolest a zánět.

Baňky používané při baňkové masáži jsou obvykle vyrobeny ze skla, plastu nebo silikonu a umísťují se na konkrétní body na těle. Fyzioterapeut vytvoří v pohárkách podtlak, který pomáhá stimulovat podkladové svaly a pojivové tkáně. Podtlak také pomáhá rozrušit srůsty a zvýšit prokrvení postižených míst, což umožňuje rychlejší proces hojení.

Baňkování

Baňková masáž je neinvazivní, jemný a účinný způsob řešení široké škály fyzických a psychických potíží. Je skvělou alternativou pro ty, kteří hledají přirozený a holistický přístup k léčbě bolesti.

V RR Centrum Polabí s vámi naši fyzioterapeuti vypracují individuální plán baňkové masáže, který bude přizpůsoben vašim specifickým potřebám. Ať už chcete zmírnit chronickou bolest, zlepšit svůj sportovní výkon, nebo jen relaxovat a zbavit se stresu, náš tým odborníků vám poskytne péči a podporu, kterou potřebujete k dosažení svých cílů.

Pokud tedy hledáte přirozený, účinný a neinvazivní způsob řešení svých fyzických a psychických potíží, nehledejte nic jiného než RR Centrum Polabí. Náš tým zkušených fyzioterapeutů vám poskytne péči a podporu, kterou potřebujete, abyste se cítili lépe, a to jak uvnitř, tak i navenek.

Neváhejte a objednejte se na relaxující baňkovou masáž již dnes.
Nebo vás více oslovuje některá z našich individuálních či skupinových fyzioterapií? Pokud ale spíše hledáte uvolnění těla a relaxaci skrze klasické masáže, jste tu též správně. Zde se můžete podívat na vše, co vám nabízíme.